Motorlu taşıtlar, belirli kurallar çerçevesinde hareket ederler. Bu kurallara, trafik kuralları denir. Trafikte seyreden ve birden fazla arabanın nakledildiği araçlara da çoklu çekici denilir. Çekici olarak sınıflandırılan bu kara taşıtları da trafik kuralları çerçevesinde hareket eder.

Çoklu Oto Kurtarıcı Çekiciler

Trafik, akışkanlık gerektirir. Trafikte seyreden araçların en büyük handikabı, trafik kazalarıdır. Trafik kazalarında en çok ihtiyaç duyulan araç, ambulanstır. Ambulans can pazarında insan kurtarmak için ne kadar önemli ise canın yongası ve trafiğin akışkanlığının tehdidi arabaların, kaza yerinden çekilmeleri için çekiciler de o kadar önemlidir.

Çoklu oto kurtarıcıları, aynı anda birden fazla aracın olay mahallinden uzaklaştırılmasını sağlamaları açısından tercih edilirler. Çoklu çekici, maliyeti düşüren ve daha fazla iş yükü çeken bir yapıya sahiptir. Kaza ya da arabanın arıza yapması sebebi ile yol yardımına muhtaç olan insanların öncelikle ihtiyaç duyduğu araç, çekicilerdir.

Hepsi Yardım adlı web sitemiz üzerinden ya da bizimle irtibat kurmanızı sağlayacak telefon numaralarımızdan bize ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. En çok ihtiyaç duyduğunuz noktada hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler daima sizin yanınızdayız.

Kazalar da İnsan Faktörü

Kazalar;

  • 1 – İnsan Faktörlü
  • 2 – Araç Temel Tabanlı
  • 3 – Çevre Etkili

 

Olarak üç gurupta değerlendirilir. Bir kazanın oluşumu, sürücünün hatasından dolayı olmuştur. Sürücü bir anlık dikkatsizlik sonucu, kazaya sebebiyet verebilir. Ya bir diğer sürücü ile çarpışarak, ya da içinde bulunduğu aracın kaza yapması ile oluşmuş bir kaza olabilir.

Araç arızası sebebi ile yapılan kazalar da vardır. Tekerlek patlaması, frenin boşalması sonucu istenmeyen kazalar oluşur. Sürücünün bir etkisi olmayan kazalardır. Tamamen arabadan kaynaklanan kaza tipidir.

Çevrenin tesiri ile yapılan kazalar da olmaktadır. Bunların başında iklim koşulları gelmektedir. Çevre faktöründe, görüş alanını sınırlayan ani sis gibi etkenler kazaya sebep olmaktadırlar. Engebeli arazi ve aniden önünüze çıkan bir kasis, kazaya neden olmaktadır.

Kazanın çeşidi ne olursa olsun, ortadaki gerçek, kazaya karışan araçların, kaza yerinden acilen çekilmeleri gerekmektedir. Hepsi Yardım adlı web sitemiz ve dolayısı ile ehil kadromuz, sahip olduğumuz çekici hizmetimizi sizlerin emrine sunuyoruz.

Çoklu Çekici Araç Şartları

Çoklu oto çekici araçlar, diğer motorlu kara taşıtlarından oldukça farklı yapıdadırlar.

  1. Çoklu oto çekici araçların özel mekanizmaları vardır.
  2. Çoklu oto çekici araçlar içinde hidrolik kaldırma sistemi vardır.
  3. Çoklu oto çekici araçlar elektrikli sistem ile de çalışabilir.
  4. Çoklu oto çekici araçların farklı kasa sistemleri bulunur.
  5. Çoklu oto çekici araçlar hem kayar kasa özelliği hem de arka çekici çeşidi bulunmaktadır.
  6. Çoklu oto çekici araçlar hem kayar kasa özelliği hem de ahtapot sistemli çeşitleri de yer alır.

 

Tüm çekici modellerimiz başta olmak üzere, çoklu çekici modellerimiz ile sizlere hizmet sunma gayesinde olan yardım adresi, Hepsi Yardım adlı İnternet sitemizdir. Sizlerin bizimle kuracağınız kontak sayesinde hizmetlerimizi anında arzu ettiğiniz yere kanalize edeceğimizi bilmenizi isteriz.

05045 092 7364 iletişim numaramız aracılığıyla bizimle iletişim kurabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

HepsiYARDIM.Com, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile, tüm Türkiye'de Çoklu Çekici çözüm ortaklarımızla 7/24 365 gün hizmet vermektedir. Tüm Türkiye'de şehirlerarası, araçlarınızın çoklu taşıma işlemini profesyonel kadromuzla yapmaktayız.
Çoklu Taşıma hizmeti için en doğru adres HepsiYARDIM.com
TELEFON: 05050927346