Yaz ve kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri klimalardır. Klimaların bakım ve onarımını yaptırmak için belirli süre zarfları gerekir. Bakımlarının yapılması kısa süreli işlemlerdir fakat belirli zaman aralıklarında bakımlarının yaptırılması gerekir. Bakım ve onarım için firmamızdan büyük yardım alabilir ve bozulan klimalarınıza anında çözüm üreterek siz değerli müşterilerimize sunabiliriz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamızın birçok faaliyeti bulunmaktadır.

Siz İsteyin Biz Yapalım

Firmamızın hizmet anlayışı geniş kapsamlı olduğu için siz değerli müşterilerimize her konuda yardım edebilir ve Hepsiyardim sitemiz ile ön plana çıkabiliriz. Sizlere bazı hizmetlerimizden bahsetmemiz gerekirse:

  1. Beyaz Eşya
  2. Uydu Anten
  3. Çilingir
  4. Kombi servisi
  5. Klima servisi
  6. Moto Kurye gibi büyük kapsamlı hizmet anlayışımız ile her geçen gün kendimizi yenilemekte ve müşterilerimize en kısa sürede çözümü sunmaktayız.

 

Bu ve bunun gibi birçok hizmetimiz ile insanlara kendimizi tanıtmaktayız.

Her Konuya Yardım Ediyoruz

Günlük eşyaların bakım ve onarım ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışan firmamız siz değerli müşterilerine güvenilir hizmeti sunmaktadır. Güvenilir hizmet almak isteyen her bireyin bir telefon kadar uzağındayız. Hangi ürününüz olursa olsun bakım ve onarımı için bizi aramanız yeterli olacaktır ve ürünlerinizin yapımında müşteri memnuniyetini ve kalitesini en ön planda tutmaktayız. Bu amaçla çalışırken ürünlerinizin kısa zamanda teslimatını yaparak en uygun fiyatlarla bu işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz Eşyalarınıza Titiz Davranıyoruz

Tüm beyaz eşyalarınızın servisini de üstlenmiş olan firmamız en uygun fiyat garantisi ile çalışmalar gösterir. Her türlü marka model konusunda kendini güncelleyen firmamız ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaktayız. Talepleri en doğru ve etkin şekilde karşılayan profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Güler yüzlü çalışmaları ve hızlı etkin olmaları siz değerli müşterilerimizin de yüzünü güldürecektir. Bütün beyaz eşyalarınıza aynı özeni göstererek titiz çalışmalarımıza hayran kalacaksınız. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu birçok konudan yararlanabilir ve istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz.

Sürekli Aktifliğimiz Sizleri Şaşırtacak

Her konuda sitemizden ulaşarak bildirmiş olduğunuz arızalara 7/24 saat hizmet vermekte ve anında geri bildirimler ile sizlere dönüş yapmaktayız. Tek yapmanız gereken arıza bildirimlerini sitemiz üzerinden vermeniz yeterli olacaktır. Her an her zaman yanınızda bulunarak tamir ve bakım konusunu hemen halledecek ve eşyalarınızın eskisi gibi çalışmasının garantisini vermekteyiz. Sizleri şaşırtacak olan geri bildirimlerimiz ve kısa zamanda çözümlerimiz ile süreklilik sağlayacağız. En iyi fiyat garantisini sunarak her konuda sizleri düşünmeye devam ediyoruz.

Bakım ve Onarım Bizde

Bütün elektronik eşyaların bakımını ve onarımını yaparken çilingir gibi hizmetlerimiz ile de kapı sorunlarınızı çözeceğiz. Firmamız sizlere çilingir hizmetini verirken bulunduğunuz adrese en kısa zamanda gitme garantisini de vermiş bulunmakta. Kısa zamanda birçok iş başaracak olan firmamız sizlerin yüzünüzün gülmesi ile işlerini bitirmiş olacaklar. Her konuda bizlere ulaşmanız için Hepsiyardim sitesi ile iletişime geçebilirsiniz.