Lütfen Dikkat! 
Türkiye'de Ambülans çağırma telefonu 112'dir. Lütfen ACİL durumlarda 112'yi arayınız.

HepsiYARDIM.com'da sadece ÖZEL AMBÜLANS hizmeti verilmektedir. 

İlk yardıma muhtaç olunan yerlerden, hasta ya da yaralıların sevk edilmesini temin eden özellikli araca ambülans denir. Sadece sevk etme işlevi görmeyen bu özellikli nakil araçları, aynı zamanda hasta ya da yaralıya tıbbi destek hizmeti sunar. Yaralıların ya da hastaların ilk müdahalesi de, içinde bulunan sağlık ekibi tarafından yapılır. Yapılması gereken iş, Hepsi Yardım sitemizden yardım istemenizdir.

Ambülans Yekpare Bir Araç Değildir!

Acil ve can pazarının yaşandığı bir durumda, insanların ilk akıllarına gelen ambülans çağırmaktır. Karşıdan bakıldığında, belli özellikleri olan, özel bir motorlu taşıttır. Ancak ambülans sadece bir araç değildir. Bazı özellikleri olmak zorundadır.

Bu özellikler;

  1. Aracın özel bir yapısı bulunur. Beyaz ağırlıklı ve dikkat çekmesi için kırmızı şeritler içeren bir yapısı vardır.
  2. Diğer motorlu taşıtlar ve tüm trafiği kullananlara karşı önceliklidir.
  3. Üstünde yer alan ve kanunlarla belirlenmiş, siren ve uyarı lambası bulunur.
  4. Hasta ya da yaralıya müdahale için her tür tıbbi cihaz ve ilaç, içerisinde yer almak zorundadır.
  5. Araç içerisinde, kanunla belirlenmiş, adet ve özellikte, tıbbi müdahale insanı yer alması gerekmektedir.
  6. Tıbbi ilaçların yer aldığı bölüm, kilit tertibatlı olmalıdır.
  7. En az iki adet, kanunla belirtilen ölçüde yangın söndürücü bulunmalıdır.
  8. Emniyet kemerlerini kesmek için alet olması gerekir.
  9. İmdat çekici, araçta olmazsa olmazlardandır.

 

Özellikleri arasında yer alır. Sizin her tür ambulans ihtiyacınızın çözümü, Hepsi Yardım web sitemizdir. Her türlü ambulans ihtiyacınız için bizim size sunacağımız hizmet hakkında bilgi edinmek için bizimle irtibata geçmeniz, menfaatiniz icabıdır.

Ambülansın Özellikleri

Özel bir rengi vardır. Fosforlu şeritlerle, her tür trafik kullanıcısının dikkatini çekmek için planlanmıştır. Yazı ve sembollerin rengi kırmızıdır. Üzerinde sembol olarak hilal bulunmaktadır. Şeritler de belli bir ebat üzere, araç üstündeki yerini alır.

Acil kodla gideceği yere, oradaki yardıma muhtaç insanlara hizmet sunabilecek donanıma sahiptir. Gerek tıbbi ekipman olsun gerekse de duruma müdahale edecek sağlık ekibi olsun, araç içerisinde bulunmak kanunen zorunludur.

İmdat Çığlığı Atan Canlar

Hepsi Yardım web sitemiz, sizlerin imdat çığlıklarına bir ilaç olabilmek adına kurulmuş bir firmadır. Firmamız, her tür ihtiyaç duyacağınız yardımı sunmaktadır. Ambulans ihtiyacınız olduğu bir anda, ya da ambulans kiralamak istediğiniz bir esnada, yapacağınız ilk şey, bizimle irtibata geçmektir. Sizlere en iyisini sunmak için telefonunuz kadarlık bir uzaklıktayız.

Her Tür Ambülans Temini

Ambulans bulundurmak zorunda olan yerler vardır. Bu yerlerin, ilgili yerlerde ambülans bulundurmaları zaruridir. İş sağlığı ve Güvenliği Mevzuatında bu bilgiler yer alır. Özellikle fabrikalar bu gurup içinde en ön sırada gelmektedir. Şantiyeler de yapıları itibarı ile ambulans bulundurmak zorunda olan yerlerdir.

Hastanelerin zaten ambülans bulundurma zorunlulukları bulunmaktadır. Alış veriş merkezi olarak bilinen AVM’lerde de ambulans zorunluluğu vardır. Spor tesisleri ve özellikle maç esnasında ambulansın olması, muhakkaktır.

Yardıma ihtiyaç duyan kişiler tarafımıza ulaşmak için 05045 092 7364  numarasından bizlere ulaşabilir.