Kombiler, insanlara oldukça faydalı makinelerdir. Soğuk kış günlerin de hem sizi saracak, içinizi ısıtacak hem üstün teknolojiye sahip olacak hem de doğa ile dost olacak ısınma sistemleridir. Kombi sahipleri birçok sorun ve arıza ile karşılaşmaktan usanmış durumda olduklarından kendileri için bir kurtarıcı aramaktadırlar. Her zaman olduğu gibi yine güven ve kalite bizden sorulmaktadır. İşinin ehli, çalışkan kadrosu ile güven ve hizmeti pekiştirerek sunan kombi servis, müşterilerine rahat bir nefes sunmaktadır.

Kombide Olması Gereken Özellikler

Kombi, günümüz insanının vaz geçemediği ve hayatını kolaylaştıran bir ısınma sistemidir. Aranan bazı özellikler içerir.

  1. İlk aranan şey kalitedir.
  2. Güvenlik aranan diğer bir özelliktir.
  3. Servis desteği olmazsa olmaz bir özelliktir.
  4. Yedek parça temini de önemlidir.
  5. Kombi fiyatı da seçenekler arasında yer alır.

 

Dayanaklı ürünleri ve bu ürünlerin pazarlaması akabinde de tüketici destek birimleri ile müşterilerini yalnız bırakan pazarlamacılara inat, daima sizlerin yanındayız. Ürün bakımından sonra kullanıcılar ile bağı koparmıyoruz. Hepsi Yardım İnternet sitesi ile hizmete devam ediyoruz. Her biri alanında uzman elemanlar, kombi ile alakalı her durumda ve aşama müşterilerinin imdadına koşmaktadırlar.

Hepsi Yardım İnternet Sitesi

Müşterilerimizin yaşamlarını daha da kolaylaştıran ve sunduğu ürünler ile hayatlarını zenginleştiren Hepsi Yardım İnternet sitesi ile hayatınızı daha yaşanılır hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultu da yakıt tasarrufu sağlayan, çevresi ile dost, güvenlikli ve insancıl kombilerin bakımlarını yapıyoruz. Bakım sonrası destekler ile onarımın ardından yapacağımız kontroller, önem verdiğimiz konular arasındadır.

Tasarruflu, tam yoğuşmalı kombiler, uzun yıllar kullanma garantisi vermektedirler. Hermetik baca sistemi sayesinde, zararlı gazların girişi engellenir. Ve tam güvenlik sağlanır. Sizleri her türlü tehlikeli gazlardan korur. Özellikle verimliliği ile yerden ısıtmalı sistemlerden dahi yüzde 35 daha enerji tasarrufu sağlamaklar. Hepsi Yardım İnternet sitesi olarak her tür bacanın bakımını yapmaktayız.

Uzmanlık Alanı Kombi Olan

Kombinin iç kısımları paslanmaz çelikten yapılmış olduğundan, kireç tutmasını engeller. Bu durum ise kombinin yıpranmadan çok uzun yıllar çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca baca sistemi ile çok korunaklı bir yapıya sahiptir. Zararlı gazların atımı ve temiz havanın alımı çok programlı bir düzen halinde işlemektedir. Bu sebeple karbon monoksit gibi zararlı gazlardan kullanıcıları korumaktadır.

Çok fazla emniyet sistemi bulunan kombi çeşitlerinin ter tür bakım ve onarım işlerini, sizler için, hem de tam güvenlik prensibi ile yapmaktayız. Artık hayatımızın bir parçası olan kombilerin kontrolleri de yine Hepsi Yardım tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yardımın Konfora Dönüşmesi

Hepsi Yardım İnternet sitesi, uzman kadrosu bir telefon uzaklığınızdadır. Çağrı merkezlerimizden hemen ulaşıp yardım isteyebilir veyahut size en yakın olan servis bayiden hizmet talep edebilirsiniz. Kombinizde meydana gelebilecek gaz kaçırma, donama, ısıtmama veya kombinin çalışmaması gibi durumlarda, teknik elemanlarımız sorunlarınızı en hızlı bir şekilde halledeceklerdir.

Başka bir husus ise özellikle kış aylarında çok fazla kullanılan kombilerin oluşturduğu sorunlardır. Bunun için yıllık bakımlarının muhakkak yapılması gerekmektedir. Kışa girmeden önce ise bacaların daha sağlıklı olabilmeleri adına temizletilmeleri çok önemlidir.

Hızlı bir şekilde yardım almak için 05045 092 7364 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

HepsiYARDIM.Com, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile, tüm Türkiye'de bulunan çözüm ortaklarımızla 7/24 365 gün hizmet vermekteyiz